Zlodel level expert: Ako ukradnúť pick-up v dodávke?

By | 8. máj 2019

Veľa vodičov je presvedčených, že v dobe modernej vyhľadávacej techniky je prevoz vozidla za hranice krajiny takmer nemožný. Opak je pravdou. Nie vždy za hranice putujú len samostatné, ťažko dohľadateľné diely!

Zlodej level expert: Ako ukradnúť pick-up v dodávke?

Ako ukradnúť pick-up v dodávke?

Táto krádež prekvapila nielen policajtov. Na niečo podobné nie sú zvyknutí ani muži zákona. Tento prípade však vzbudil prekvapenie aj v radoch samotných zlodejov. Ako ukradnúť pick-up v dodávke? Nenechaj si ujsť kurióznu krádež auta!

Detaily krádeže

Možno máš na jazyku podobnú otázku. Ako vystúpiť počas prepravy z tesného priestoru bez otvorení dverí prevážaného vozidla? Jednoducho. Stačí k tomu mať dostatočne štíhlu postavu a rozum, ktorý zabezpečí vzbudenie, čo najmenšej pozornosti. Výsledok? Krádež, ktorá môže dostať autora do problémov alebo zisku. Zlodej si však nikdy nemôže byť istý toho, akú stratégiu použijú príslušné orgány. Sledovanie je len jedna z možností. Autor tohto "nápadu" nemal v realizácii krádeže toľko šťastia.

Polícia z Kalifornie

K odhaleniu došlo skutočne netradične. Pick-up vzbudil pozornosť policajtov tým, že sa na korbe pohyboval a bolo ho vidieť. Kvôli veľkosti sa nevošiel do dodávky celý. Miestny policajt, Thomas Olsen, si v službe v radoch diaľničnej polície v Kalifornii nepamätá kurióznejší prípad.

Ako ukradnúť Dodge Ram 1500 Sport Hemi v dodávke?

Ram 1 500 vs. malá dodávka

Celé "kúzlo krádeže" tkvie v nakladacej rampe. Tá umožnila zlodejovi naložiť veľký pick-up do úzkeho nákladného vozidla a dostať sa zlodejovi pri nakladaní von bočnou časťou vozidla.

Kuriózny prípad

Vďaka záberom Polície možno vysvetliť množstvo prípadov neobjasnených krádeží, ktoré sa neskôr podarilo vypátrať v zahraničí v pôvodnej podobe bez výmeny základných častí vozidla. Ram 1500 rozhodne nie je automobil, ktorý si vieš predstaviť v malej dodávke! Teraz môžeš povedať, že si už videl všetko!

Zdroj: modbee.com

Category: Nezaradené