Video: Čo dokážu najlepší vodiči kamiónov?

By | 16. február 2019

Ako riadi obrovský ťahač s návesom profi vodič kamiónu? Najlepší vodiči kamiónov predviedli svoje umenie. Je sa na čo pozerať. Čo dokážu za volantom najlepší vodiči kamiónov?

Profi vodiči kamiónov predviedli svoje umenie

Vodičské umenie

O vodičoch kamiónov sa zvyčajne nehovorí pozitívne. Najčastejšie sa hovorí o nebezpečných manévroch a reakciách, ktorých výsledkom sú vážne dopravné nehody. Samostatnou skupinou sú vodiči porušujúci dopravné predpisy. Kolízie spôsobujú aj nezodpovední vodiči pod vplyvom alkoholu.

Profi vodiči kamiónov

Je na mieste vylepšiť ich reputáciu. Medzi profesionálnymi vodičmi sú takí, ktorí vodičským umením zatienia všetky nedostatky ich nezodpovedných kolegov. Za volantom ťahačov dokážu neskutočné veci.

Profi vodiči kamiónov predviedli svoje umenie

Dokonalé manévrovanie

Práca vodiča kamiónu je náročná po psychickej aj fyzickej stránke. Vytočiť sa s kamiónom na naozaj malom priestore dokážu skutoční profesionáli a majstri vodičského umenia. Ako jazdia a manévrujú svoje mašiny profi vodiči kamiónov?

Sleduj video

Ich vodičské umenie im môže závidieť nejeden z nás. Na milimetre presné otáčanie niekoľko ton vážiacich strojov je výsadou najlepších z nich. Bezchybný štýl jazdy v staršom videu berie dych. Pohľad na prácu najlepších profesionálnych vodičov za volantom kamiónov stojí za to. Sleduj video. Máš osobnú skúsenosť s majstrovským manévrovaním vodiča kamiónu? Podeľ sa o ňu s nami v komentároch.

Profi vodiči kamiónov predviedli svoje umenie

Zdroj: YouTube kanál CC TUBE - Driving Fails & Road Rage

Category: Nezaradené