Autosalón Bratislava 2019 v plnom prúde!

By | 2. máj 2019

Najväčšia motoristická akcia na Slovensku sa aj tento rok tradične uskutoční v Inchebe v Bratislave. Autosalón je už v plnom prúde a ak ešte stále váhate, či na neho ísť, toto vám snáď pomôže v rozhodovaní.

 Až 60 slovenský premiér

 Najväčší slovenský autosalón každoročne láka na množstvo noviniek, ktoré ste u nás ešte nemohli vidieť. Zaujímavostí je tu pre milovníka automobilov viac než dosť. Približne 50 automobiliek prináša až neuveriteľných 60 slovenských výstavných premiér.

 Okrem klasických noviniek je samostatná časť venovaná aj fenoménu dneška, elektromobilom. Expozícia s názvom Elektromobilita a Slovensko prináša pohľad nielen na najmodernejšie elektromobily, ale aj na ten celkom prvý, ktorý sme na Slovensku vôbec mali. Expozícia je pripravená v spolupráci Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky so Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu. Okrem ukážok elektromobilov sa môžete tešiť aj na najrôznejšie prednášky o elektromobilite a jej budúcnosti, budovaní infraštruktúry a iných zaujímavostiach.

 Už tradične zaujmú časti venované veteránom či exkluzívnym a luxusným automobilom, ako napríklad Rolls-Royce Cullinam, ktorý je najdrahším svetovým SUV-čkom. Ak milujete karavany, v časti venovanej nim nájdete množstvo najrôznejších modelov. Bratislavský autosalón je pripravený pre celú rodinu, najmenší tu nájdu svoj vlastný Mini Autosalón. Dámy si zas odpočinú pri skrášľovaní sa v beauty kútiku. Samozrejmosťou je množstvo sprievodných podujatí a atrakcií. Azda najväčšou je predstavenie prvého slovenského lietajúceho auta, ktorým je AeroMobil. Známy projekt po dlhých rokoch došiel do štádia, kedy sa prvý krát ukazuje verejnosti a možno určí, ako sa bude vyvíjať budúcnosť motorizmu. Autosalón Bratislava 2019 je opäť mimoriadne pestrý a navštíviť ho môžete až do nedele 5. mája.

Zdroj: TASR

Zdroj foto: incheba.sk

Category: Nezaradené