Armádny off-road pre civilistov: UAZ Hunter Expedition za 13 500 €!

By | 28. apríl 2019

Moskva opäť prekvapila zaujímavou automobilovou ponukou. Výrobca UAZ predstavil novú verziu modelu UAZ Hunter.

UAZ Hunter - Armádny off-road dostupný pre civilistov

Cena 13 500 €

UAZ Hunter Expedition je výnimočný armádny off-road dostupný pre bežných civilistov. Lepšia výbava, profi parametre, zaujímavý vzhľad aj cena. Hunter v prevedení Expedition je na domácom trhu na predaj za 984 900 rubľov. Nenechaj si ujsť ruský skvost na predaj za cenu 13 500 €!

Armádny off-road pre civilistov: UAZ Hunter Expedition za 13 500 €!

UAZ Hunter Expedition

Nové SUV sa stalo oficiálne najdrahšou verziou UAZ-u Hunter. Dostala názov "Expedition." Charakteristikou vlastnosťou aktualizovanej úpravy modelu určeného pre expedície je rozšírené „off-roadové“ vybavenie a exkluzívne farby.

Armádny off-road pre civilistov: UAZ Hunter Expedition za 13 500 €!

Exkluzívne farebné prevedenie

Terénne vozidlo ponúka na výber pôsobivú paletu farieb. Žiarivo oranžové prevedenie, hnedo-sivé a "khaki" kamuflážové prevedenie. Špeciálne zásahové vozidlo pre "smrteľníkov" prekvapí nielen exkluzívnym 2-farebným vzhľadom.

UAZ Hunter Expedition 2019

Nepremokavé čalúnenie

Výkon a motor ostáva nezmenený. Ruské SUV si zachová klasický rám, ale bude radikálne modernizovaný. Výbava "Expedícia" disponuje strešným nosičom, navijakom, rebríkom a terénnymi pneumatikami BF Goodrich All-Terrain. Vo vrcholnej konfigurácii je k dispozícii netradičná výbava - sedadlá s nepremokavým čalúnením.

Limitovaná edícia

Nová sériová edícia UAZ Humter sa objaví na trhu len raz za 5 - 10 rokov. Posledná verzia bola na predaj v roku 2011. UAZ v ultimátnom prevedení HUNTER  EXPEDITION je opäť v ponuke v obmedzenom počte kusov pre všetky exportné trhy. Aj tento fakt zvyšuje renomé špeciálnej modelovej rady. Ako sa ti armádny off-road pre civilistov, UAZ Hunter Expedition, páči? Podeľ sa o svoj názor v komentároch.

Armádny off-road pre civilistov: UAZ Hunter Expedition za 13 500 €!

Zdroj: http://avtosreda.ruriafan.rushilfa.com

Category: Nezaradené